Dodání do 24 hodin

Víme, že občas je potřeba zařídit některé věci na poslední chvíli. Proto zaručujeme dodání objednaného zboží, které máme na skladě, už následující pracovní den. Pokud tedy chcete využít komfortu dodání zboží během 24 hodin, neváhejte a objednejte si požadované zboží do 12:00. V případě, že vybrané zboží nemáme skladem, uvádíme u produktů co nejpřesnější datum dodání k vám domů.

Doprava nad 500 Kč zdarma

Při výběru zboží nad 500 Kč a zvoleném způsobu dopravy prostřednictvím České pošty či DPD vám zboží doručíme až domů zdarma. A to se přeci vyplatí!

Prodejna v Brně

Abychom vám nákup, co nejvíc usnadnili, nabízíme možnost osobního odběru zdarma také přímo v naší brněnské prodejně na adrese Křenová 210/64, 60200 Brno, kde si můžete zboží prohlédnout vyzkoušet a na vlastní kůži vyzkoušet. Tuto možnost můžete využít, když si například nedokážete vybrat mezi dvěma produkty. Stačí nám zavolat na zákaznickou linku (Po–Pá 9:00–17:00, +420 722 933 770) a my se vám budeme snažit produkty na prodejnu dodat. Díky tomu se pak budete moci rozhodnout nejen na základě obrázků a uvedených parametrů produktů, ale i dle vaší osobní zkušenosti a názoru.

Otevírací doba naší prodejny je Po–Pá: 8:00–18:00, So: 9:00–14:00, Ne: Zavřeno. Víme ale, že otevírací doba obchodů se často shoduje s pracovní dobou ve vašem zaměstnání. Snažíme se proto vyjít vstříc a po telefonické domluvě se můžeme dohodnout na kompromisu a vyzvednutí zboží v jiný čas, který bude vyhovovat všem.

Osobní odběry v krajských městech

Díky spolupráci s výdejními místy Uloženka / Heurekapoint vám umožníme osobní odběr objednaného zboží přímo ve vašem městě. Tento způsob dopravy je nabízen za zvýhodněnou cenu, takže oproti klasické balíkové přepravě  navíc i ušetříte!

365 dní na výměnu / vrácení zboží

Někdy se stane, že vám objednané zboží z nějakého důvodu nebude vyhovovat. Ať už jde o objem, barvu, rozměry nebo prostě a jednoduše změníte názor, není nic snadnějšího než nám zboží poslat zpět do 365 dnů od jeho zakoupení a my se už postaráme o zbytek. Buď vám zboží můžeme vyměnit za jiný produkt z naší nabídky nebo vám vrátíme peníze na účet. Je to jenom na vás!

Kvalitní sortiment a široký výběr

Pro co nejvyšší spokojenost našich zákazníků se snažíme neustále aktualizovat a rozšiřovat náš sortiment. V současnosti si můžete na našem e-shopu vybírat z téměř 6 000 produktů od více než devadesáti značek. Zároveň se snažíme o to, aby naše nabídka splňovala ty nejvyšší nároky na kvalitu, a vsázíme především na prověřené značky. Věříme, že i vy budete s naším e-shopem spokojeni a vyberete si přesně to, co očekáváte/potřebujete. Těšíme se na vaši návštěvu.